Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

STYLING EXPRES aneb, PROVĚTREJTE SVŮJ ŠATNÍK ! Nenechte si ujít skvělý sobotní seminář

se známou televizní stylistkou již od 1 999,- Kč......více zde

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

STYLING EXPRES aneb, PROVĚTREJTE SVŮJ ŠATNÍK ! Nenechte si ujít skvělý sobotní seminář


STYLING EXPRES aneb, PROVĚTREJTE SVŮJ ŠATNÍK ! Nenechte si ujít skvělý sobotní seminář

Dobrý den "děvčata" :-)), srdečně Vás zdravím. 
Jaro je tady,... a tak mám pro Vás něco, co Vás nabije svěží energií: 

PRO VELKÝ ZÁJEM VÁS ZVU, na dlouho slibovaný a již druhý, SOBOTNÍ SEMINÁŘ s názvem: ODĚVNÍ STYLING EXPRES... aneb, provětrejte svůj šatník !

GARANTUJI, ŽE, KDO PŘIJDE, NEBUDE LITOVAT! 
DATUM : sobota 11.května 2019  ( podrobnosti naleznete vespod :-))
Celý den je "našlapaný", až po okraj, tím nejlepším, co Vám mohu ze svých stylistických zkušeností předat. 
Každé z Vás ráda pomohu s VYLADĚNÍM OSOBNÍHO STYLU NA MÍRU - tzn. s lichotivým šatníkem, který zdůrazní charisma Vaší osobnosti a skvěle podpoří ladnost Vašich křivek.
Mám pro Vás připravena perfektní pracovní skripta - osobní vzorníky - podpůrné projekční kresby - stylistické fotografie - jmenný seznam prodejců kvalitní stylové módy ... 
Nepovedu žádné všeobecné uspávací řeči . Nebudu chodit kolem "horké kaše". 
Stylistický seminář SMĚŘUJE K JASNÉMU CÍLI: v závěru budete držet v ruce svůj KOMPLETNÍ NÁVRH OSOBNÍHO STYLU.
--------------
 
Koncepce celého stylistického dne vypadá takto :
  
"STEP BY STEP" VÁS POVEDU TVORBOU VAŠEHO VLASTNÍHO, STYLOVÉHO ŠATNÍKU. STANU SE VAŠÍM OSOBNÍM IMAGE KOUČEM. SPOLEČNĚ VYTVOŘÍME VÁŠ OSOBNÍ ODĚVNÍ PROJEKT, NA KTERÝ BUDETE PO PRÁVU HRDÉ. HRAVĚ TO ZVLÁDNEME, UVIDÍTE :-))!  
Protože každá z Vás má svůj VLASTNÍ vkus - VLASTNÍ názor - VLASTNÍ životní styl a priority...a to vše v globálu utváří VAŠI NEZAMĚNITELNOU OSOBNOST, 
budeme pracovat na tom, aby se, právě ona, svobodně, v celé své kráse promítla navenek, do VAŠEHO CHARISMATICKÉHO, STYLOVÉHO ŠATNÍKU. 
To je priorita celého sobotního semináře.
Takže, co Vás v průběhu soboty čeká:     
1) Nejdříve si vysvětlíme, co charakterizuje 12 ZÁKLADNÍCH ODĚVNÍCH STYLŮ...a VYLUČOVACÍ METODOU dojdeme hravě k tomu, KTERÝ STYL JE VAŠEMU SMÝŠLENÍ NEJBLIŽŠÍ .
   Každá z 12-ti základních stylistik má své charakteristické rysy, které ji nápadně odlišují od ostatních oděvních skupin. My si v praxi ukážeme, nejen jak jednotlivé    styly vypadají, ale především Vám vysvětlím, jak dojít k stylovému souladu- tzn. ke kombinacím, které s Vámi rezonují a neprotiřečí vyzařování Vaší osobnosti.
2) Naučím Vás, JAK KREATIVNĚ STYLIZOVAT VLASTNÍ ODĚV a DOPLŇKY= ukážu Vám, jak můžete skvěle KOMBINOVAT a VRSTVIT SVŮJ VLASTNÍ, NEZAMĚNITELNÝ STYL....
3) V části věnované KOREKCI POSTAVY ODĚVEM a DOPLŇKY Vám prozradím, JAKÉ střihy, materiály a barvy LICHOTÍ PRÁVĚ VAŠÍ POSTAVĚ. V žádném případě si nebudeme dělit    typy postav na hrušky, jablka, rovné tvary...S těmito univerzálními poučkami bychom daleko nedošli. Na korekci půjdeme zcela jinak, mnohem sofistikovaněji = přes pravidla zlatého řezu, zákony optiky,  mocná tajemství iluze...
   Díky tomu, budete schopny nakupovat jako profesionální stylista. Mé asistenční nákupy již nebudete potřebovat :-)). Naopak, budete to vy, kdo bude umět poradit své dobré kamarádce, dceři, manželovi, své mamince... Zkrátka, při nákupech již nikdy nešlápnete vedle. Ukážu vám v praxi, jak ještě před tím, než vejdete do kabinky, na oděvech jasně uvidíte jestli Vám vůbec stojí za svlékání, či nikoli.  
4) JAKÉ BARVY JSOU VAŠE OSOBNÍ,jaké odstíny a jaké barevné kombinace projasní Váš obličej, které barvy rozzáří Vaše oči a nechají vyznít VÁŠ CELKOVÝ PŮVAB...
   Nečeká Vás žádné knižní dělení : jaro- léto- podzim- zima. Profesionální BAREVNÁ ANALÝZA PRACUJE minimálně s 12-ti základními barevnými skupinami. 
   Právě to je tajemství skutečné barevné harmonie. MŮŽETE SI BÝT JISTY, ŽE, V TAKOVÉM OBLEČENÍ, BUDETE VYZAŘOVAT VELKÉ OSOBITÉ KOUZLO a budete sklízet zasloužené lichotky svého okolí. 
 
Jelikož se sejdeme V MINI SKUPINCE, budu mít čas, se každé z Vás věnovat:-)).                        
Domů si každá odnesete svou PRACOVNÍ STYLISTICKOU SLOŽKU,   jejímž obsahem bude Váš 
OSOBNÍ STYLISTICKÝ ODĚVNÍ PROJEKT NA MÍRU ! 

Určitě Vás zajímá: KDY, KDE a ZA KOLIK...takže:
DATUM : sobota 11.května 2019
ČAS: 9.00-17.00 hodin / 13.00-14.00 pauza na oběd (ať neprotahujeme zbytečně pauzu, doporučuji vydatnou svačinu s sebou/ o pitný režim se Vám rádi postaráme).
MÍSTO: SVĚT PROMĚN s.r.o., 30.dubna 6, Ostrava 1
CENA SEMINÁŘE pro nové klienty : 2. 660,- Kč  / V CENĚ pracovní skripta + nový vzorník Vašich osobních barev
CENA SEMINÁŘE pro stálé klienty : 1.999,-Kč / 25% sleva / V CENĚ pracovní skripta + nový vzorník Vašich osobních barev
REZERVAČNÍ OBJEDNÁVKY : studio.vizaz@volny.cz  
KONTAKTNÍ OSOBA : Martin Matys / info mob. 603 822 995 
Prosíme, využijte e-mailu, neposílejte své rezervace SMS. Děkujeme za pochopení.
PS. S ohledem na mini kapacitu semináře, se svou rezervací příliš neotálejte :-)). 

Jelikož zásadní prioritou celé akce je její NADSTANDARDNÍ KVALITA, pořádáme ji VÝHRADNĚ PRO MINI SKUPINKU - MAX.6 OSOB. 
Protože jsme si velmi dobře vědomi hodnoty Vašeho drahocenného času, celý seminář pro Vás máme do detailu připravený tak, aby měl velmi rychlý spád a vše, co se o sobě...a svém stylu dozvíte, Vám do sebe logicky perfektně zapadalo. Věřím že oceníte jeho jednoduchou, výborně zapamatovatelnou podobu.
Na vše půjdeme přímočaře. Žádné kličky a zdržování. Proto Vám mohu garantovat, že za jediný den dojdeme k VAŠEMU VYSNĚNÉMU, OSOBNÍMU, CHARISMATICKÉMU STYLU . 
Váš pravý osobitý styl je ten, který Vám dělá radost, cítíte se v něm skvěle, svobodně... a přitom Vás v žádné společenské, ani běžné denní příležitosti nezradí.

Možná Vás bude zajímat i to, že SOBOTNÍ SEMINÁŘ "STYLING EXPRES" obsahuje všechny stylistické části, které běžně poskytuji klientům v individuálních konzultacích : 
1) STYL ODÍVÁNÍ, 2) KOREKCE POSTAVY ODĚVEM A DOPLŇKY, 3) zcela nová expres  ANALÝZA OSOBNÍHO BAREVNÉHO TYPU
Tyto 3, klientům individuálně poskytované služby, vycházejí celkem na 11.800,-Kč...takže, se dá říci, 
že díky STYLING EXPRESU, "ušetříte" na obměnu svého šatníku cca 9.000,-Kč:-))...a věřte, že nepřijdete o nic, co bych Vám poskytla při individuálním image poradenství. 
Rozdíl je v tom, že během individuální poradny klientce sama navrhuji stylistiku na míru a vytvářím pro ni sama STYLISTICKÝ ODĚVNÍ PROJEKT NA MÍRU. 
Má zákaznice je v roli klienta "pozorovatele".
Vy, jakožto účastnice STYLISTICKÉHO SEMINÁŘE, se stáváte AKTIVNÍMI SPOLUTVŮRCI VLASTNÍHO ŠATNÍKU,... na což také budete ve finále patřičně hrdé :-)).
 
Pokud patříte k těm, které u mě, před mnoha léty, některou ze služeb poradny oděvního stylu absolvovaly, tak právě Vám vřele doporučuji zažít si ji v této nové,
svěží, kreativní podobě. Věřím, že budete velmi mile překvapeny, kam se posunou Vaše obzory vnímání vlastního stylu a módy. 

Pokud jste se již rozhodly, že se u nás SOBOTNÍM STYLISTICKÝM SEMINÁŘEM odměníte, 
s radostí se Vám stanu průvodcem na cestě k Vašemu novému, svěžímu osobitému stylu.
  
Těším se na viděnou :-))
za celý SVĚT PROMĚN s.r.o. 
Vaše stylistka Hana Mária Matysová 

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.