Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRESS PROMĚNA

Proměna již od 2 900,- kč...více zde

MINI = nový účes

V ceně je individuelní konzultace nového...více zde

ZÁKLAD = klasická proměna image

V ceně je nový účes ...více zde

RELAX = skvělá proměna image

V ceně je nový účes (viz. MINI)...více zde

SUPER KOMFORT

Luxusní den s kompletní proměnou image...více zde

UKÁZKY PRÁCE


UKÁZKY PRÁCE

Zde můžete nahlédnout na mé fotografie za posledních pár let… Jmenuji se Andrea Matysová. Jsem fotografka. Focením se zabývám víc jak 5let.Mám Střední školu obor Fotograf. Praxi mám jak s focením svateb,tak s módními přehlídkami,oslavami,koncerty ap.. Fotím rodiny,páry,jednotlivce i zvířata. Také fotím pro módní návrhářky v ČR. Fotografie automaticky upravuji a retušuji. Fotím v ateliéru,interiéru a exteriéru. Mám za sebou také pár výstav mých fotografií – ČR, Polsko, Slovensko. Také natáčím různé videa z akcí, jako jsou svatby,oslavy a koncerty.


 
 

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.