Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

PROFI PORTFOLIO


PROFI PORTFOLIO

Děsíte se při pohledu  na svou dokladovou fotografii nebo sníte o profesionálních fotkách, kde budete vypadat jako skutečný(-á) model(-ka)? Často k nám přicházejí klienti s představou milých portretových fotografií pro radost svým nejbližším. Splníme Vám všechna přání. Nabízíme mnohem víc než běžný fotoateliér. Náš profesionální tým je Vám plně k dispozici v sestavě fotograf, vizážista, stylista, kadeřník. O náročné klienty toužící po luxusní fotografii je postaráno jako o opravdové celebrity. Pokud jste nároční, postaráme se Vám o nezapomenutelný den v záři reflektorů. Můžete si přát černobílou i barevnou fotografii libovolného rozměru. V rámci služeb obdržíte Vaše fotografiie také na CD nosiči.


Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.