Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

LÉČEBNÉ PROCEDURY od A do Z


LÉČEBNÉ PROCEDURY od A do Z

Po absolvování trichologické poradny, která je odrazovým můstkem pro léčebné procedury již nyní držíte v rukou individuálně sestavený ozdravný plán k vnějšímu ošetření. Je z něj zřejmé jak správně postupovat při péči, respektive, jaké konkrétní složky Vaše vlasy postrádají, kam a v jaké koncentraci je dodat. 

Bude zřejmé, zdali schází hydratanty, keratin, zvláčňovadla, cheláty, antioxidanty, složky klidnící, nebo opačně stimulující vlasovou pokožku. 

Doporučuji vřele využít možnosti postupu pozorovat, učit se v praxi techniku, vyptávat se, zapisovat si a ve finále hodnotit pohledem a pohmatem výsledek ošetření. Šikovní, šetřivější klienti zvládnou další nápravná ošetření zcela sami, v klidu domova. Jsou i takoví zákazníci, kteří léčebné procedury aplikované v praxi nevyužijí vůbec a vystačí si s trichologickou poradnou. Požitkáři si, naopak rádi vyšetří čas a pravidelně u nás relaxují, nechávají odbornou péči pouze na nás. 

Zkrátka, vše se odvíjí od Vašeho svobodného rozhodnutí. Pravdou je, že ve studiu máme nadstandartní možnosti jak Vám pomoci. Můžeme, díky profesionálním přístrojů, vpravit ozdravnou péči mnohem hlouběji do vlasového stvolu, či vlasové pokožky. Podle typu problému využíváme různou techniku (ozonizaci, ionizaci, infranapářku, stimulaci vakuem nebo dermorolery, biolampu...). Ovládáme speciální masážní techniky a detoxikační rituály vlasové části hlavy, čímž urychlujeme cestu k cíli. 

Léčebné procedury jsou Vám individuálně šité na míru, takže jsou velmi účinné, zdravotně prospěšné a relaxačně příjemné. Nechte se unášet omamnou vůní bylin a esenciálních olejů. Budete se cítit jako v ráji :))).

                                          


cena za 1 hodinu: 1 290,- Kč


Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.