Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

BARVOVÁ TYPOLOGIE


BARVOVÁ TYPOLOGIE

Nenahraditelná služba pro zdárnou proměnu Vaší image ! Barvová analýza Vašeho přirozeného pigmentu je odrazovým můstkem profesionálních vizážistů, kadeřníků, stylistů a módních návrhářů. Typolog při specielním světle posuzuje Váš přirozený kolorit tj. barvu očí, vlasů, obočí, tón pleti a rtů. To vše dohromady vytváří Váš originální nezaměnitelný půvab. Přírodě pak stačí v symbióze s Vašim naturelem správně pomoci a vypadáte dokonale. Odborník Vám individuelně vyhledá Vaše nejslušivější barvy a jejich vzájemné kombinace. Od této doby si můžete být jisti, že nešlápnete vedle při výběru oděvů, doplňků, šperků, brýlí, bižutérie...

Znalost přesného barvového typu je důležitou službou pro kadeřníka - zaručuje výběr ideálních barev pro Vaše vlasy. Vizážista zase dle typu volí vhodné odstíny líčidel. Zkrátka, pravidla barvového koloritu Vás změní k nepoznání. Vhodné barvy krásně prosvětlí tvář a Vy získáte mladistvý, energický vzhled. Je smutné vidět, kolik lidí si je schopno neuvěřitelně ubližovat volbou špatných barev. Aniž by si připustili, působí na své okolí unaveně, „nemastně, neslaně“. Neznalí lidé často roznášejí "bludy" o typologii barev. Neobávejte se, že budete ochuzeni o modré, zelené, červené, hnědé, bílé aj. oblíbené barvy. Jen Vám upřesníme Váš tón, aby jste nepůsobili kýčovitě. Někomu sluší zelená v odstínu vojenské khaki, jinému světlá hrášková, dalšímu zase modrozelený tyrkys ....

Po zařazení do jedné z 12-ti barvových skupin Vám vypracujeme praktickou vzorkovnici s cca. 80-ti individuelními barvami.

délka trvání služby: 2 hodiny

cena: 2.900,-Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.