Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA


GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

Jak funguje galvanický proud?

Galvanická žehlička funguje na principu galvanických proudů, které utváří prostředí jako u magnetického pólu. Během ošetření vznikají dva galvanické protiproudy, podle kterých se stejné náboje vzájemně odpuzují, zatímco se ty opačné přitahují. 

Hýčkejte pleť v rukou profesionála

Základem pro splnění Vašich konkrétních požadavků je profesionální volba čerstvě namíchaného přípravku, který se kombinací svého maximálně koncentrovaného složení a správným nastavením parametrů přístroje dle náboje vybraného produktu efektivně vstřebá do hloubky Vaši pleti. Jedná se o takzvané odpuzování stejných nábojů, které „tlačí“ produkt do pokožky, čímž zmnohonásobuje účinek aktivní látky a tím i konečného efektu. Je-li nástroj nastaven na opačný náboj než produkt, vytahuje jej spolu s nečistotami ven z pokožky.

Na co vše galvanická žehlička působí?

Profesionálně provedená péče působí velice příznivě na pleť mnohými pozitivními způsoby. Vyvoláním jemných impulzů při této specifické masáži koncovou špachtlí aktivujeme štěpení buněk a tím efektivně zvyšujeme napětí povadlé pleti. Pleť se regeneruje, vyživuje a rozjasňuje. Dále již díky zvolenému přípravku vyhladí jemné vrásky, účinně hojí akné, černé tečky, zprůchodňuje póry. Příznivě působí na různé formy ekzémů. Aktivuje lymfatický tok a tím zmenšuje váčky v očním okolí a otoky v obličeji. Zpevňuje svalstvo pleti a dekoltu.

Pleť po kúře celkově působí zdravým, svěžím dojmem a na dotek je jemná a pevná.

Kontraindikace

Těhotenství, po operaci, osoby s kardiostimulátorem, osoby trpící epilepsií, osoby užívající léky na nízký tlak

Nepoužívá se v oblastech zánětlivého akné, odřené kůže, znamének, růžovky

 

délka trvání služby: 60 min. / 590 Kč

omlazení regenerace čištění výživa

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.