Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

CELOTĚLOVÝ BAHENNÍ ZÁBAL


CELOTĚLOVÝ BAHENNÍ ZÁBAL

Základem této procedury jsou zcela jedinečné léčivé vlastnosti bahna z Mrtvého moře. Vzácné minerály, které obsahuje Jeruzalémské bahno má blahodárný vliv na lidský organismus. Používáme vyhradně přírodní kvalitní bahno s vysokým obsahem minerálů Mrtvého moře - magnézia, draslíku, bromidů, kalcia a ostatních cenným minerálních prvků, bez chemií. 

Bahenní zábal funguje jako úžasná lymfodrenážní pumpa, precizně odplavuje z těla toxické látky, pomáhá výrazně v boji s lymfatickými otoky, poradí si s celulitidou a urychluje metabolismus. Dokonale čistí póry celého těla, vyhlazuje, obnovuje elasticitu, vypíná pleť, klidní její podráždění, regeneruje pokožku a oddaluje stárnutí pleti, léčí akné, ekzémy, lupénku, drobná poranění kůže, revmatické bolesti, artritidu, bolesti kloubů, pomáhá při bolesti zad a všech svalů a šlach, odstraňuje pocity ztuhlosti a únavy těla. Aktivuje se prokrvení a regenerarční síly organizmu. 

Zábal nanášíme teplý, čímž se navyšuje jeho pozitivní vliv na kůži. Vychutnejte si pohodu a relaxaci na příjemném lehátku za zvuků meditační/relaxační hudby a vůně éterických olejů.

Tekutiny, ručník, sprcha, mycí houba a papuče již v ceně.


BONUS INFO

Při každém třetím ošetření získáte 40 minut "infrasaunování" zdarma.


délka trvání služby: 60 min. / 660 Kč

částečný zábal 60 min. / 390 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.