Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

BIOLAMPA - FOTONOVÁ TERAPIE


BIOLAMPA - FOTONOVÁ TERAPIE


Fototerapie, neboli léčba světlem využívá elektromagnetické účinky na organismus. Využívá se viditelná i neviditelná část světla – ultrafialová i infračervená.Běžné světlo kmitá ve všech směrech. 

Biolampa je dokáže usměrnit tak, že všechny části směřují jen na určité místo a to vytváří žádaný léčebné efekt. Světlo dokáže proniknout 4,5 až 6 cm hluboko pod kůži. Léčí samotné buňky a to nejen v místě aplikace, ale po celém těle. Světelná terapie je pro svou jedinečnou schopnost přirozeně aktivovat samoléčebný potenciál lidského organismu dnes všeobecně uznávanou léčebnou metodou. 


Na co vše působí?
Při aplikaci biolampy dochází ke snížení bolesti díky přirozenému působení světelné energie na snížení citlivosti nervových buněk v místě průchodu světelného paprsku.Aktivuje přirozené faktory podílející se na likvidaci zánětu. Biolampa podporuje rozšíření cév, čímž dochází k lepšímu prokrvení, a k lepší látkové výměně a okysličení tkáně. To znamená, že pomáhá také k odstranění celulitidy a detoxikaci kůže. Dochází k umocnění reakce vlastního imunitního systému. Výrazně podporuje a urychluje obnovení buněčného metabolismu a regeneračních procesů. Vytváří v těle celkový pocit pohody a zdraví a zvyšuje tělesnou odolnost - imunitu

 Vychutnejte si při léčbě pohodu a relax za zvuků meditační/relaxační hudby a vůně přírodních esencí.
délka trvání služby: 45 min. / 250 kč

šlachy svaly záněty celulitida žíly

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.