Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

IDEÁLNÍ MAKE-UP


IDEÁLNÍ MAKE-UP

Jste zvědavá, jak dokonale může vypadat Vaše tvář nalíčená profesionálem na ženskou krásu ? Zkušený vizážista dokáže divy. Pár tahy štětce zdůrazní hezké rysy Vaší tváře.

Chcete zamaskovat chybičky, které se na Vás příroda dopustila? Tak tedy vítejte ve světě kouzel a čar. Nemusíte mít obavy, že na Vás budeme vrstvit přehršel kýčovitých barev a tuny dermakolu. Vizážistická práce je citlivá hra ze světly a stíny, zohledňuje stylovost nositelky.

Jedná se o profesionální modeláž tváře. Necháme Vás nahlédnou pod pokličku fíglů maskérů a vizážistů. Také Vy si můžete připadat jako celebrita. Přímo před zrcadlem se během několika minut proměníte v star. Celý postup líčení budete mít od nás zakreslen v podrobném návodu. Pro každou klientku je připraven individuelně, ručně, na míru. Stačí jej zavěsit na pár dnů nad zrcadlo, pořídit si vhodná "zkrášlovadla" a výsledek na sebe nenechá čekat! Rozhodně uspokojíme náročné klientky i přírodní typy, které se bojí nepřirozeného vzhledu.

Pracujeme výhradně s bio-minerálními líčidly značky NATURLOGIKA. Jedná se produkty, které nejen zkrášlují, ale také ochraňují, zklidňují a léčí pleť. Jsme výrobci a výhradními distributory této značky. Dekorativní kosmetiku mícháme na míru typu pleti. Složení i barevná škála je certifikovaným manufakturním originálem. :))

délka trvání služby: 1,5 hodiny

cena: 2.600,-Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.