Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

OMLAZENÍ PLETI


OMLAZENÍ PLETI

Efektivní, okamžitě viditelná metoda. Používáme koncentrovaná, čistě přírodní séra v BIO kvalitě. Pro zvýšení efektu je vpravujeme hluboko do podkoží pomocí ultrazvukové hlavice
Ultrazvukové omlazení v kombinaci s bio séry je velmi příjemné a zcela bezbolestné ošetření. Nezpůsobuje podráždění, očividně vyhlazuje a vypíná pleť, zmenšuje póry, vyrovnává barvu a strukturu pleti, hydratuje a obnovuje tvorbu nových kožních buněk. podporuje hojení a elasticitu kůže.

Vakuová diamantová mikrodermabráze

Mikrodermabráze je bezkonkurenčně efektivní a zároveň maximálně senzitivní odstranění zrohovatělé vrstvy staré kůže, při němž je pomocí velmi jemných diamantových nástavců prováděných lymfatickými tahy pokožka omlazována. Díky tomuto ošetření je pod odstraněnou zrohovatělou vrstvičkou  jemná vitální,jasná a pružná pleť.
Pro celkově precizní ošetření je nejprve před jakýmkoli ošetřením dermokosmetikou nutno pokožku zbavit původní staré zrohovatělé kůže, vyčistit a tím ji připravit na vpravení přírodních sér pomocí ultrazvuku.

Ošetření ultrazvukem

Ultrazvukový přístroj spouští řadu pozitivních reakcí v podkoží. V ošetřované tkáni se mění tlak, částečky hmoty tkáně se rozkmitají, což způsobuje účinnou biomechanickou mikromasáž a posiluje se tak zásobování buněk a proces látkové výměny - aktivuje se odvod zplodin, zlepšuje se lymfatický tok - eliminují se problém s otoky. Největší schopností ultrazvuku je však aktivní vpravování účinných sér do kůže. POUŽÍVÁME TYTO ÚČINNÁ SÉRA:

KYSELINA HYALURONOVÁ

Od 25-ti let věku se začíná postupně vytrácet a dochází tak k pozvolnému stárnutí - vysychání organismu. Její ztráta se významně projeví ve věku 40 let výše. Utrácet však za kosmetiku s hyaluronem je nerozumné. Důvod je ten, že kosmetické krémy, séra, emulze jsou pramálo a krátkodobě účinné, slabě koncentrované 0,01-0,5% s obsahem mnoha chemických složek. 

Poskytujeme profi péči s maximálně koncentrovaným čistým sérem, které výjimečně působí na vrásky, příznivě ovlivňuje hojení kůže a redukuje jizvy. Tento přípravek je vhodné nechávat periodicky hloubkově doplňovat ultrazvukovým přístrojem. 

PŘÍRODNÍ RYBÍ KOLAGEN

Přírodní kolagen reprezentuje jeden z největších vynálezů světové biochemie a biotechnologie. Na rozdíl od běžných kosmetických přípravků, které někdy dokáží odstraňovat následky stárnutí kůže, kolagen útočí již na jeho příčiny. Vynález metody hydratace rybího kolagenu se stal jedním z největších vynálezů biochemie 20. století. Je pravděpodobně jedním z největších objevů světové kosmetologie i biotechnologie bílkovin. Toto koncentrované sérum výrazně a již po prvním použití redukuje jemné až střední vrásky, je schopen hojit nové jizvy, pomáhá regenerovat pokožku a ve velké míře příspívá k urychlené léčbě zanícených komedonů. Tento přípravek je vhodné nechávat periodicky hloubkově doplňovat ultrazvukovým přístrojem. Účinek je viditelný již po prvním očetření

Závěrem : Spojte užitečné s příjemným, balzám pro tělo i duši

Závěrečná relaxační energetická masáž a mikromasáž očního okolí pomocí bio oleje. Při závěrečné masáži se pleť dále zbavuje napětí, uvolní se svalstvo i mimika obličeje, dochází k celkovému uklidnění mysli a zároveň se snižuje prohloubení vrásek, zmenšují se váčky, kruhy a otoky pod očima, snižuje se nitrooční tlak. 

Při masáži používáme čerstvě namíchané a maximálně koncentrované olejové bio séra s obsahem vitamínů a léčivých étherických olejů. Ošetření je příjemné, probíhá v klidném pozitivním prostředí. Během kúry na Vás působí aromaterapie, plápolající oheň svíček, meditační a relaxační hudba. Věnujte 60 minut pro skutečně účinně omlazující ošetření obličeje, krku,dekoltu. Efekt omlazení pleti je dlouhodobý. Pokožka je po ošetření čistá, dokonale jemná, zdravá, svěží, odpočatá a okysličená.

Doporučená aplikace pro trvalý účinek :

4 ošetření s odstupem 1 týdne, dále pak nejlépe 2 ošetření s odstupem 14-ti dnů, poté trvalá udržovací ošetření 1x měsíčně


délka trvání služby: 60 min. / 590 Kč

90 min./ 760,-

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.