Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

BIOFÁZE


BIOFÁZE

V rámci kosmetického ošetření pracujeme pouze s čistě přírodními přípravky, které mají pozitivní účinky pří léčbě mnoha kožních problémů. Používáme pouze čisté čerstvě namícháné přípravky, bez jakékoli chemie, které blahodárně působí na Vaši pokožku.

PŘÍRODNÍ BIOFÁZE, spojte aromaterapii s účinnou pleťovou kúrou

Biofáze je ojedinělá zcela přírodní metoda v péči o pleť, která pomáhá uchovávat její svěžest, posiluje ochranu citlivé pleti, hydratuje, podporuje regeneraci pleti s rozšířenými žilkami, pomáhá při léčbě akné u mastné pleti. Vyjímečnost biofáze spočívá v tom, že neobsahuje enzymy, které by měly žádoucí účinky vyvolat, ale aktivují enzymy, které naše tělo včetně pokožky přirozeně obsahuje. Hlavními látkami jež tuto aktivitu vyvolávají, jsou kompozice několika druhů éterických olejů

Éterické oleje jsou vonné esenciální látky, destilované z přírodních silicí, produkovaných rostlinou. Mají schopnost ovlivňovat tělesné funkce organizmu a působit na naši psychiku a emoce. Vhodně volenými éterickými oleji docílíme požadované optimalizace pleti a to v podobě vyčištění pleti, vypnutí, regeneraci, vyživení či hydrataci.

Již po první aplikaci je pleť výrazně svěží, čistá, zdravá, okysličená, jemná a dokonale vypnutá.


Závěrem : Spojte užitečné s příjemným, balzám pro tělo i duši

Po celou dobu jsou přípravky do kůže vpravovány relaxační energetickou masáží a mikromasáží očního okolí. Při masáži se pleť dále zbavuje napětí, uvolní se svalstvo i mimika obličeje, dochází k celkovému uklidnění mysli a zároveň se snižuje prohloubení vrásek, zmenšují se váčky, kruhy a otoky pod očima, snižuje se nitrooční tlak. 

 Ošetření je příjemné, probíhá v klidném pozitivním prostředí. Během kúry na Vás působí aromaterapie, plápolající oheň svíček, meditační a relaxační hudba. 


délka trvání služby: 60 minut

cena služby: 490 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.