Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

ZDRAVÝ MAKE-UP


ZDRAVÝ MAKE-UP

Nabízíme líčení typu přirozený vzhled, svatební,na focení, plesy a jiné příležitosti. Při líčení používáme profi přírodní minerální make up i stíny. 

Minerální make-up 

Přirozenost – Minerální make-up vypadá naprosto přirozeně a je neuvěřitelně lehký, takže se budete cítit, jako byste ani žádný make-up neměla. 

Zdravá pokožka - Minerální make-up je nejen velmi jemný, ale obsahuje navíc také oxid zinečnatý, který působí příznivě na pleť se sklonem k akné a citlivou pleť. Proč se nelíčit přípravky, které jsou tak jemné a čisté, že je lze prakticky považovat za přípravky pečující o pleť? Tato kosmetika je vyrobená jen z najemno drcených minerálů z nitra Země a neobsahuje žádná umělá barviva nebo jiné agresivní syntetické látky, které mohou pleť dráždit. 

Odolnost – Minerální make-up je neuvěřitelně odolný a vydrží bez oprav po velmi dlouhou dobu. Je doslova vodě a potu odolný.

Ochrana před sluncem – Minerální make-up obsahuje složky poskytující přirozenou širokospektrální ochranu proti UV záření. 


S minerálním make-upem již nebudete potřebovat žádné další rozjasňující přípravky, neboť minerální make-up sám o sobě přirozeně projasňuje pleť a dodává jí svěží a zdravý vzhled.

délka trvání služby: 20-60 minut

cena služby: 200 - 450 kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.