Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

OŠETŘENÍ PRO MUŽE


OŠETŘENÍ PRO MUŽE

Stejně tak jako žena, potřebuje občasnou profesionální péči i muž. Nabízíme profesionální přírodní péči pro aknózní (pupínky), mastnou, suchou loupající se i citlivou pleť. Naše používané produkty jsou pouze na bázi přírodních surovin, zcela bez chemie. Pro větší efekt při použití těchto léčebných emulzí používáme přístrojovou techniku.

Kyselina hyaluronová

Toto velice koncentrované čisté sérum výjimečně působí na vrásky příznivě ovlivňuje hojení kůže a redukuje jizvy. Od 30-ti let věku se začíná postupně vytrácet a dochází tak k pozvolnému stárnutí - vysychání organismu. Její ztráta se významně projeví ve věku 40 let výše. Tento přípravek je vhodné nechávat periodicky hloubkově doplňovat ultrazvukovým přístrojem. Účinek je viditelný již po prvním ošetření.

Přírodní kolagen

Přírodní kolagen reprezentuje jeden z největších vynálezů světové biochemie a biotechnologie. Na rozdíl od běžných kosmetických přípravků, které někdy dokáží odstraňovat následky stárnutí kůže, kolagen útočí již na jeho příčiny. Jeden z největších objevů světové kosmetologie i biotechnologie bílkovin. Toto koncentrované sérum redukuje jemné až střední vrásky, je schopen hojit nové jizvy, pomáhá regenerovat pokožku a ve velké míře přispívá k urychlené léčbě zanícených komedonů. Tento přípravek je vhodné nechávat periodicky hloubkově doplňovat ultrazvukovým přístrojem. Účinek je viditelný již po prvním ošetření.

Přírodní biofáze

Biofáze je ojedinělá zcela přírodní metoda v péči o pleť, která pomáhá uchovávat její svěžest, posiluje ochranu citlivé pleti, hydratuje, podporuje regeneraci pleti s rozšířenými žilkami, pomáhá při léčbě akné u mastné pleti. Výjimečnost biofáze spočívá v tom, že neobsahuje enzymy, které by měly žádoucí účinky vyvolat, ale aktivují enzymy, které naše tělo včetně pokožky přirozeně obsahuje. Hlavními látkami jež tuto aktivitu vyvolávají, jsou kompozice několika druhů éterických olejů. Po aplikaci je pleť výrazně svěží, čistá, jemná, vypnutá.

Bílý jíl

Bílý jíl, jinak nazýván kaolín, má v obsahu přírodní sedimentární horniny, je bohatý na minerály, stopové prvky, železo, zinek, křemík, hořčík, draslík, vápník. Vhodný velmi citlivých a suchých pletí. Pleť neuvěřitelně vyživuje,navrací ji svěžest a hebkost. 

Zelený jíl

Zelený jíl obsahuje veliké množství minerálních látek a stopových prvků, kterými můžete zásobit vaši pokožku.Jemně ošetřuje pleť. Je vhodný pro čištění a remineralizaci mastné pleti. Pokožku zvlhčuje a detoxikuje. Pleť zanechává jemnou a prozářenou. Používá se pro odstranění odumřelých buněk a ke zjemnění a omlazení pokožky. Má výborné absorbční vlastnosti, díky kterým odstraňuje nečistoty a toxiny a zároveň zásobuje pokožku minerály.

Jeho účinky při vnitřním užití

Zelený jíl je také výborný při detoxikaci organismu. Má totiž velkou schopnost látkové výměny kationtů – dokáže absorbovat nahromaděné škodlivé látky, vylučovat je ven a přitom se v organismu nevstřebává. Tento životabudič je možné dostat na odzkoušení při ošetření :-)

Bahenní maska z mrtvého moře

Základem této procedury jsou zcela jedinečné léčivé vlastnosti bahna z Mrtvého moře. Vzácné minerály, které obsahuje Jeruzalémské bahno má blahodárný vliv na lidský organismus.Regeneruje pokožku - léčí akné, dokonale čistí póry ekzémy, lupénku. Zábal nanášíme teplý, čímž se zesiluje pozitivní vliv.

Bylinná napářka s biolampou

Na pleť působí lehká pára se zvoleným typem bylin či éterických olejů, které působí blahodárným způsobem jak na kůži, tak na vaši mysl, dle žádaných účinků. Infračervené světlo napomáhá vniknutí účinných silic do hloubky kůže, kde se aktivují její přirozené enzymy které příspívají k optimalizaci stavu kůže. Regeneruje a čistí pleť do její maximální hloubky. Díky uvolnění pokožky je ideální před nanesením bio masky.
délka trvání služby: 60 minut

cena služby: 490 kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.