Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

ZÁZRAČNÝ JÍL


ZÁZRAČNÝ JÍL

BÍLÝ JÍL

Bílý jíl, jinak nazýván kaolín, má v obsahu přírodní sedimentární horniny, je bohatý na minerály, stopové prvky, železo, zinek, křemík, hořčík, draslík, vápník. Na rozdíl od zeleného jílu, je možné bílý jíl použít u velmi citlivých a suchých pletí. Pleť neuvěřitelně vyživuje a navrací ji svěžest a hebkost. Je možné ho použít před procedurou i jako zábalová maska na vlasy. Je tak senzitivní a přitom účinné, že jeho používání je známé I jako tělové masky pro děti.

ZELENÝ JÍL

Jíl je zemina, která pochází z přeměněného kamene přirozeně bohatého na minerály. Je znám a používán pro své terapeutické účinky již po staletí. V mnoha kulturách byl jíl využíván pro své ochranné a léčebné vlastnosti. Jíl obsahuje veliké množství minerálních látek a stopových prvků, kterými můžete zásobit vaši pokožku.Jemně ošetřuje pleť. Je vhodný pro čištění a remineralizaci mastné pleti. Pokožku zvlhčuje a detoxikuje. Pleť zanechává jemnou a prozářenou. Používá se pro odstranění odumřelých buněk a ke zjemnění a omlazení pokožky. Má výborné absorpční vlastnosti, díky kterým odstraňuje nečistoty a toxiny a zároveň zásobuje pokožku minerály.

Účinky jílu při vnitřním užití

Zelený jíl je také výborný při detoxikaci organismu. Díky jeho obsahu minerálních látek má vynikající schopnost absorbovat nahromaděné škodlivé látky a vylučovat je ven. Má totiž velkou schopnost látkové výměny kationtů – dokáže absorbovat nahromaděné škodlivé látky, vylučovat je ven a přitom se v organismu nevstřebává.

Tento životabudič je možné dostat na odzkoušení při ošetření :-)

délka trvání služby: 30 min./ 170 kč


Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.