Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRESS PROMĚNA

Proměna již od 2 900,- kč...více zde

MINI = nový účes

V ceně je individuelní konzultace nového...více zde

ZÁKLAD = klasická proměna image

V ceně je nový účes ...více zde

RELAX = skvělá proměna image

V ceně je nový účes (viz. MINI)...více zde

SUPER KOMFORT

Luxusní den s kompletní proměnou image...více zde

NOVÝ ÚČES


NOVÝ ÚČES

Naším cílem je navrhnout Vám a poté zrealizovat tu nejslušivější variantu účesu. Co předchází samotné realizaci ? Poradna vlasového designéra. Při výběru těch nej účesů se odborník zaměřuje na kvalitu Vašich vlasů, jejich strukturu, množství, délku, stupeň poškození a vlasové viry na hlavě. Nesmí opomenout váš barevný pigment, rysy tváře, tvar hlavy, tělesné proporce, věk, styl oblékání a Váš naturel. Tato analýza spolu se znalostí módních trendů vyústí v samotné návrhy ideálu.

Z hodinové poradny si odnesete ne jeden, ale hned víc než desítku skvělých návrhů !!! Pochopitelně žádnou fikci!!! Všechny návrhy jsou v praxi na Vás skutečně proveditelné. Designér Vás neošidí o verze krátkých, polodlouhých ani dlouhých vlasů. Budete mít po léta z čeho čerpat inspiraci.

V druhé fázi se teprve dostává na řadu samotná realizace Vašeho nového účesu. Výběr jedné z variant návrhů se odvíjí od Vaší současné délky a míry poškození vlasů. Velký důraz je kladen na precizně zvolený střih, který Vám zaručí efektní závěrečný stailing, jenž hravě zvládnete i doma. Třešničkou na dortu je fantastická barva vlasů, citlivě vybírána dle Vašeho barvového typu. V závěru se dozvíte, jak o svůj "NOVÝ ÚČES" správně pečovat, aby byly vlasy krásně zdravé a lesklé. Budete-li potřebovat skvěle poradit s péčí a stylingem Vašich nových vlasů, stačí se zmínit. Na Vaše přání Vám připravíme balíček profesionálních produktů pro dokonalý vzhled Vašeho "NOVÉHO ÚČESU". Až u nás pochopíte, že Vaši charismatickou, originální tvář (stejně jako obraz) dotvoří teprve osobitý, citlivě zvolený rám.

délka trvání služby: 3,5-7 hodin

cena: 5 500 až 7 000 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.