Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

Naše metoda


Naše metoda

PŘIROZENOST

"Hlavním důvodem, proč mě tato práce naplňuje a stala se mým koníčkem jsou výsledky a spokojenost klientů. Útlé představy o klasickém permanentu, které se tetovalo před desíti lety podle šablon "ideálního tvaru" a tetuje se bohužel i dodnes, nese následky a to na pohled nepřirozené tenké tmavé „hokejky“ v některých případech jdoucí do šedých až modrých odstínů, okatě zvýrazněné kontury rtů, nebo oční linky stahující opticky oko dolů. 

U nás zjistíte, že i tetovaní  může působit přirozeně. "

Lucie


11

Při tetování zohledňujeme rysy v obličeji, celkový pigment, u obočí jejich hustotu,délku a směr jejich růstu.

Barvy používáme kvalitní a certifikované s velkou škálou odstínů od chladné hnědé po teplou plavou blond. 

Jak to probíhá?

Po konzultaci ohledně průběhu zákroku, kontraindikací a následné péče, se nanese znecitlivující krém, který poté působí 60 minut. Během působení masti konfrontujeme barvu a tvar obočí a máte čas se ptát na jakékoli další otázky, popřípadě relaxovat při poklidné hudbě a aromaterapii. Po uplynulé hodině předkreslím tužkou tvar tetované části, který je profesionálně vytvořen dle individuálních proporcí a rysů obličeje. Tento nákres slouží pro profesionální ukázku toho, jaký tvar by pro vás byl ideální a pro vaši představu o konečném vzhledu tetované kůže. 


Neexistuje žádná univerzálnost, každý jsme něčím jedineční.

Vláskování obočí 

Co to je?

Metoda, při které se nepoužívá klasický elektrický strojek, ale pírko neboli čepelka, jejíž manuálně krátkým tahem aplikujeme do vrchní části kůže barvivo, které přetrvá v kůži 1-3 roky. Díky pírku se vytváří přirozená linie chloupku. Výsledek je velice překvapivý. Obočí vypadá přirozeně, tetované chloupky jsou k nerozeznání s původními. 

VLÁSKOVÁNÍ OBOČÍ - NYNÍ 3200,- 

KOREKCE STARÉHO PM 3900,-

Touto metodou se dá upravit původní nepodařený make – up. Nejdříve se barva odstraní - zesvětlí a poté se vytetují nové chloupky v ladícím odstínu.

KVALITA

Pro pigmentaci používám vysoce kvalitní akreditované senzitivní pigmenty s velkou škálou barevných odstínů. Barvy vždy míchám tak, aby se později ve spojení s pigmentem kůže nestala časem šedou či namodralou. Výhodou pigmentů, které používám je obrovská škála barev a odstínů, díky kterým lze dosáhnout od světlé olivové, přes tmavě hnědou až po černou bez namodralého odstínu.


STROJKOVÁ MIKROPIGMENTACE RTŮ A LINEK

U této metody s jedná o tetování pomocí speciálního přístroje, který se od klasického liší nastavitelností rychlosti vpichů - podle typu sliznice určíme, jaká rychlost je vhodná za účelem bezproblémového hojení bez rozpíjení se barviva v kůži a možností tetování 3-jehlou - ve strojku jsou 3 jehly v řadě, ty se střídavě vpichují do kůže - díky tomuto je aplikace méně bolestivá a více efektivní.

A) při stínování rtů má přirozenější efekt (rovná linka rovnoměrně vystínovaná)

B) při tetování linek se tvoří hezká rovná linka, je rychlejší, méně bolestivá

LINKY

Linku aplikuji tak, abych zvýraznila oči, upravila nedostatky a asametrii. Jde například o optické pozvednutí očního víčka u víček povadlých, nebo přirozené zvýraznění očí v případě krátkých či světlých řas. Linky by měly působit přirozeně i po odlíčení, proto se tetují do řas a těsně nad ně, u vnějšího koutku ve většině případech mírně širší.

RTY

Každý chce krásné plné rty, bez případných depigmentací a asymetrie. Pomocí přístroje Oded vytvářím kontury a nebo plné rty vystínované směrem do středu sliznice.


Kontura

Konturu vytvářím vždy tak, aby splývala mírně do rtů. Okaté kontury rtů i tmavší barvy působí na pohled nepřirozeně a tvrdě. Je důležité, aby kontura i po odlíčení vypadala přirozeně. Proto ji vždy mírně stínuji a volím světlejší pigmenty, které se hodí vašemu barvovému typu.

Plné rty
Základem je stále kontura. Na rozdíl však od kontury se pigment navíc tetuje blíže ke sliznici a rty jsou vystínovány po celé ploše. Při výplni rtů se zaměřuji na jejich tvar, šířku a pigmentaci. Jelikož se rty vyplňují celé, je důležité, aby výsledná barva a efekt stínu rty opticky nezmenšoval, proto je také důležité vhodný výběr odstínu a sytosti barvy. 
 
***3D lipstick Effect
Efekt, který nenásilně a jemně rty opticky zvětší. Rty nepůsobí matně jako po rtěnce, nýbrž svěže jako po použití lesku na rty. Vhodný ke středním až světlých odstínům rtů. 

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.