Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

KOREKCE POSTAVY ODĚVEM


KOREKCE POSTAVY ODĚVEM

Trápí Vás nějaký ten tělesný nedostatek? Přáli byste si, aby Vaše tělo vypadalo jinak? Zlobíte se na matku přírodu, vyzkoušeli jste diety a posilovny? Nemáte už sílu bojovat proti genům?

Poradíme Vám dokonale fungující finty stylistů, módních návrhářů, vizážistů a hvězd show byznysu. Pokud rady zrealizujete, budete vypadat nejméně o 2 konfekční čísla štíhlejší. Díky super kamufláži získají Vaše křivky svůdnější tvary, aniž by jste se mučili nebo zhubli jediné kilo. Ať už Vám vadí velikost Vašich prsou, bříško, rozměr kyprých boků, zadečku, délka Vašich nohou, obvod Vašich stehen, pokleslá ramena, macaté paže, celkový rozměr Vašeho těla nebo Vaše výška, najednou zjistíte, že nic není pro korekci problém!

Cílem této služby je naučit klienty perfektně se oblékat a ovládat tělo tvarující stylistycké finty. Není důvod neustále říkat "až zhubnu, až pořádně zpevním svaly, až odstraním celulitidu, tak potom …" Právě klienti, kteří se stresují svou hmotností, s nadšením zjistí, že se svým současným, nezměněným tělem mohou dělat opravdové divy a mohou působit sexy, přitažlivě, smyslně, zkrátka obdivuhodně! Podrobně a přitom zábavnou, nezapomenutelnou formou vysvětlujeme, co je nutné udělat proto, aby jste kupovali a oblékali jen super slušivé, Vašemu tělu maximálně lichotící hadříky.

délka trvání služby: 3-3,5 hodiny

cena: 4 900,-Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.