Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

Ozdravné zábaly a koupele končetin


Ozdravné zábaly a koupele končetin

Ozdravná jílová koupel

Jíl absorbuje 10x více vody, než sám váží. 10 dkg jílu nasaje 1 litr vody. Při celotělové detoxikaci s využitím jílových koupelí odcházejí toxiny s největšího lidského orgánu – kůže, který má plochu až 1,8 m2

Kůže má 20 milionů pórů. Za hodinu póry projdou až 2 litry vody. Výjimečnou schopností je enormní výměna vlastních, pro člověka žádoucích, kladně nabitých částic hořčíku, vápníku a sodíku, umístěných v krystalické mřížce lamelární struktury jílu, za částice arzénu, rtui, olova, hliníku, mědi, formaldehydu, z kůže člověka ponořeného do jílové koupele, zábalu nebo obkladu, které jsou škodlivé a v určitých koncentracích smrtelné.

Horká lázeň způsobí roztažení póru kůže a přitažlivé síly mezi kladnými ionty toxických látek a zápornými částicemi v jílu způsobí přestup toxických látek do lázně.

Léčebný bahenní zábal 

Pokud máte potíže s jakoukoli kožní vyrážkou, bolestí, ztuhlostí, pak si vychutnejte příjemně vyhřátý zábal z bahna z mrtvého moře. Naše bahno je 100% přírodní a koncentrové. Má unikátní léčebné účinky. Výborně léčí ekzémy, lupénku, drobná poranění kůže, léčí revmatické bolesti, artritidu, bolesti kloubů, šlach (achillova pata, bolesti v zápěstí) , všech svalů, odstraňuje pocity ztuhlosti a únavy těla. Aktivuje se prokrvení a regenerarční síly organizmu.

Vonná regenerační koupel s bio éterickými oleji

Uvolněte se a nechte vyživit své ruce či nohy v této příjemně teplé vonné koupeli. Éterické oleje jsou těkavé vonné esenciální látky, destilované z přírodních silicí, produkovaných rostlinou. Mají schopnost ovlivňovat tělesné funkce organizmu a působit na naši psychiku a emoce. Vhodně volenými éterickými oleji docílíme bezprostřední úlevy při řadě problémů, posílíme imunitu a předejdeme komplikacím nebo preventivně zamezíme přímo vzniku některých onemocnění.

Éterické oleje jsou látky koncentrované, takže každá lahvička obsahuje účinné látky z několika set až tisíce kilogramů rostlin.

Při zábalech a koupelích balíme klienta do deky, necháme vás relaxovat za zvuků příjemné hudby a svíček. Nabízíme vodu, dobré bylinné ayurvédské čaje či kávu. délka trvání služby: 20-30 min.

cena služby: 120 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.