Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRESS PROMĚNA

Proměna již od 2 900,- kč...více zde

MINI = nový účes

V ceně je individuelní konzultace nového...více zde

ZÁKLAD = klasická proměna image

V ceně je nový účes ...více zde

RELAX = skvělá proměna image

V ceně je nový účes (viz. MINI)...více zde

SUPER KOMFORT

Luxusní den s kompletní proměnou image...více zde

TOP MANAGER - ODĚVNÍ PROTOKOLY


TOP MANAGER - ODĚVNÍ PROTOKOLY

Dokonalá služba image consultingu určena všem pružným managerům současnosti. Co důležitého se o sobě dozvíte? Vše, nač si jen vzpomenete ve spojení s Vaší prestižní image. Vše související s Vaší profesionalitou, důvěryhodností a pracovním úspěchem.

Uděláme pro Vás maximum! Jsme si totiž dobře vědomi síly 1. dojmu. Víme, že dobrý obal prodává. Víme, že si zasloužíte vypadat a cítit se skvěle. Proto pro vás otvíráme tato témata : vhodný styl oděvu a vzájemných kombinací pro různé pracovní a společenské příležitosti, psychologie image, bonton oblékání... Zkrátka image pravidla, fígle a finty pro špičkového managera. Nechybí poradna skvěle padnoucích doplňků, obrouček brýlí, typy pro vázání kravat, šátků a šál, využití módy a sezónních trendů v šatníku byznysmena.

Poradnu TOP MANAGERA Vám dokonale, na míru přizpůsobíme. Bereme ohled na vaše postavení, pracovní zařazení, velikost firmy, specifikaci oboru v němž se pohybujete... Dokonale se orientujete v problematice oděvního protokolu. Zaručeně Vám podáme ty nej, nej informace. Dělá nám radost, když také my můžeme malým dílem přispět k Vašemu úspěšnému kariérnímu růstu.

délka trvání služby: 5-6 hodin

cena: 9 500,- Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.