Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

TOP MANAGER - MEN PROMĚNA IMAGE + ODĚVNÍ PROJEKT NA MÍRU


TOP MANAGER - MEN PROMĚNA IMAGE + ODĚVNÍ PROJEKT NA MÍRU

Na přání našich klientů , kteří se nacházejí v náročných vedoucích pozicích vznikl tento ucelený soubor služeb. 
Jsme si vědomi toho, že na úspěšné muže jsou kladeny velmi vysoké reprezentativní nárok. Proto, na míru potřeb vyššího  managementu  sestavila zkušená, televizní image kouč, stylista  a vizážista Hana Mária Matysová tento projekt.   
Pod jejíma rukama projdete  nejen kompletní proměnou image ...ale díky stylistice šatníku, který Vám naprojektuje přesně  na míru, se zrodí Váš nový, svěží  elegantní a neodolatelně charismatický  styl.
Uděláme pro Vás maximum! Jsme si totiž dobře vědomi síly 1. dojmu. Víme, že dobrý obal prodává. Víme, že si zasloužíte vypadat a cítit se skvěle. 

balík služeb TOP MANAGER má 3 etapy : 

V 1.části Vás čeká MEN proměna image  + repre foto/ 

od poradny přes kompletní realizaci nového účesu,   trichologii- vyšetření a léčbu vlasů, dermo- kosmetickou regenerační men péči o pleť a ruce...až po foto styling a  Vaše portrétové repre foto.  

V 2. části  pro Vás  otvíráme STYLISTICKOU PORADNU na míru

Poradenská  témata  jsou těchto okruhů :  Formální byznys stylistika oděvu a vzájemných kombinací pro různé pracovní a společenské příležitosti,  neformální/volnočasová stylistika, psychologie image, korekce postavy oděvem a doplňky, analýza osobního barevného typu/ vč. vyhotovení  osobní palety Vašich barev a inspiračního manuálu jejich kombinací...,Dozvíte se nepřeberné množství cenných informací , žádné univerzální knižní rady, ale skvělé , profesionální image fígle a finty směřující přímo na Vás. Nechybí ani poradna skvěle padnoucích doplňků, obrouček brýlí, typy pro vázání kravat, šátků a šál, využití módy a sezónních trendů  - s přehledem na 3 sezóny předem....poradíme Vám také rádi, jaké kvalitní oděvní značky vyrábějí modely odpovídající Vašemu pracovnímu postavení , osobnímu stylu a typu postavy...  

V 3. části se Váš osobní stylista/ image kouč, pro Vás  tvoří ODĚVNÍ PROJEKT NA MÍRU, který je dokonale přizpůsoben Vašim individuálním potřebám...Sloužit Vám bude v tištěné i elektronické podobě, jako Váš  každodenní rádce. Tak dokonalý produkt, jste ve své ruce ještě nedrželi.  Bereme ohled na Vaše postavení, pracovní zařazení, velikost firmy, specifikaci oboru v němž se pohybujete... Dokonale se orientujete v problematice oděvního protokolu. Zaručeně Vám podáme ty nej, nej informace. Dělá nám radost, když také my můžeme malým dílem přispět k Vašemu úspěšnému kariérnímu růstu.

délka trvání služby: 14 hodin

cena: 19. 800,- Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.