Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

VŠE O DETOXIKACI aneb dobijte si baterky. Nenechte si ujít skvělý seminář

s Hanou Márii Matysovou, cena již od 1 999,- Kč......více zde

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

Nabídka služeb / Profesionální foto


NĚCO O MĚ A FOTOGRAFIÍCH

Zde můžete nakouknout na  pár ukázek mé foto práce z posledních  let… Jmenuji se Andrea Matys. Můj první foťák byla zrcadlovka  po dědovi. Fotografie se stala mým velkým koníčkem již na "základce". .. o pár let později se stala mým studijním oborem ... a nyní je  umělecká fotografie mou profesí .  Pokud  máte rádi  fotografie s otiskem duše ... a mé fotky se Vám líbí, moc  ráda   zvěčním také  Vás, Vaše nejmilejší ...nebo událost,  která pro Vás  hodně znamená :-)). 
Protože fotím často také  nové kolekce  módních  návrhářů, výrobců  stylových módních doplňků , jsem zvyklá pracovat jak s profesionálními modelkami, tak s lidmi, kteří stojí  rozpačitě ve světlech reflektorů poprvé. Neostýchejte se, proto, zavolat mi ...a říct si o hezké fotky. :-)).
...  Více zdePROFI PORTFOLIO

Děsíte se při pohledu  na svou dokladovou fotografii nebo sníte o profesionálních fotkách, kde budete vypadat jako skutečný(-á) model(-ka)? Často k nám přicházejí klienti s představou milých portretových fotografií pro radost svým nejbližším. Splníme Vám všechna přání.

...  Více zde
smluvní cena
dle dohody

EXTERIÉR FOTO

Focení v exteriéru znamená focení v otevřeném prostranství. Jako jsou parky,ulice aj.Mým cílem je, aby jste se cítili na fotografii co nejvíce uvolnění a sví, neboť to poté odráží vaši krásu, jak zevnitř, tak zvenku. Nemusíte mít obavy a tápat nad tím,

...  Více zde
smluvní cena
dle dohody

SPOLEČENSKÉ AKCE

Fotografuji všechny společenské akce. Mou prioritou je, aby Vy jste byli spokojeni a mohli mít krásné fotografie jako vzpomínky na událost v počítači,či v rodinném albu. Přízpůsobuji se danému prostředí a díky tomu vytvářím neopakovatelné fotografie k Vaši spokojenosti.

...  Více zde
smluvní cena
dle dohody

REKLAMNÍ FOTO

Potřebujete nafotit produkty na vaše stránky, letáky, propagační materiály, vizitky aj.?Mám za sebou dlouholetou zkušenost s focením módních doplňků až po samotné oblečení na modelkách. Fotím jakékoliv produkty.

...  Více zde
smluvní cena
dle dohody

VIDEO ZAZNÁM

Potřebujete kameramana na určitou významnou událost?Natáčím různé typy videí, od svateb, přes koncerty až po rodinné oslavy. Mé videa působí přirozeně,čistě a přehledně. Videozáznam natáčím na zrcadlový fotoaparát a poté upravuji v programech na počítači.

...  Více zde
smluvní cena
dle dohody

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.