Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRESS PROMĚNA

Proměna již od 2 900,- kč...více zde

MINI = nový účes

V ceně je individuelní konzultace nového...více zde

ZÁKLAD = klasická proměna image

V ceně je nový účes ...více zde

RELAX = skvělá proměna image

V ceně je nový účes (viz. MINI)...více zde

SUPER KOMFORT

Luxusní den s kompletní proměnou image...více zde

Nabídka služeb / Fotoateliér a Portrétová kresba


UKÁZKY PRÁCE

Zde můžete nahlédnout na mé fotografie za posledních pár let… Jmenuji se Andrea Matysová. Jsem fotografka. Focením se zabývám víc jak 5let.Mám Střední školu obor Fotograf. ...  Více zdePROFI PORTFOLIO

Děsíte se při pohledu  na svou dokladovou fotografii nebo sníte o profesionálních fotkách, kde budete vypadat jako skutečný(-á) model(-ka)? Často k nám přicházejí klienti s představou milých portretových fotografií pro radost svým nejbližším. Splníme Vám všechna přání.

...  Více zde
smluvní cena
dle dohody

EXTERIÉR FOTO

Focení v exteriéru znamená focení v otevřeném prostranství. Jako jsou parky,ulice aj.Mým cílem je, aby jste se cítili na fotografii co nejvíce uvolnění a sví, neboť to poté odráží vaši krásu, jak zevnitř, tak zvenku. Nemusíte mít obavy a tápat nad tím,

...  Více zde
smluvní cena
dle dohody

SPOLEČENSKÉ AKCE

Fotografuji všechny společenské akce. Mou prioritou je, aby Vy jste byli spokojeni a mohli mít krásné fotografie jako vzpomínky na událost v počítači,či v rodinném albu. Přízpůsobuji se danému prostředí a díky tomu vytvářím neopakovatelné fotografie k Vaši spokojenosti.

...  Více zde
smluvní cena
dle dohody

REKLAMNÍ FOTO

Potřebujete nafotit produkty na vaše stránky, letáky, propagační materiály, vizitky aj.?Mám za sebou dlouholetou zkušenost s focením módních doplňků až po samotné oblečení na modelkách. Fotím jakékoliv produkty.

...  Více zde
smluvní cena
dle dohody

VIDEO ZAZNÁM

Potřebujete kameramana na určitou významnou událost?Natáčím různé typy videí, od svateb, přes koncerty až po rodinné oslavy. Mé videa působí přirozeně,čistě a přehledně. Videozáznam natáčím na zrcadlový fotoaparát a poté upravuji v programech na počítači.

...  Více zde
smluvní cena
dle dohody

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.