Vítám Vás


Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost. Je fantastické sledovat, jak díky proměnám vzrůstá našim klientům zdravé sebevědomí a rozzáří se jim oči. Učím lidi těžit z vlastní přirozenosti. Ráda podporuji individuální přitažlivost.Vystihnout dobře styl pro mne znamená, nalézt harmonické souznění mezi tělesnými a duševními vlastnostmi. S každým pracuji jako s neopakovatelným originálem.


Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, módní poradce image

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

STYLING EXPRES aneb, PROVĚTREJTE SVŮJ ŠATNÍK ! Nenechte si ujít skvělý sobotní seminář

se známou televizní stylistkou již od 1 999,- Kč......více zde

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

STYLING EXPRES aneb, PROVĚTREJTE SVŮJ ŠATNÍK ! Nenechte si ujít skvělý sobotní seminářDobrý den "děvčata" :-)), srdečně Vás zdravím. 
Jaro je tady,... a tak mám pro Vás něco, co Vás nabije svěží energií: 

PRO VELKÝ ZÁJEM VÁS ZVU, na dlouho slibovaný a již druhý, SOBOTNÍ SEMINÁŘ s názvem: ODĚVNÍ STYLING EXPRES... aneb, provětrejte svůj šatník !

GARANTUJI, ŽE, KDO PŘIJDE, NEBUDE LITOVAT! 
DATUM : sobota 11.května 2019  ( podrobnosti naleznete vespod :-))
Celý den je "našlapaný", až po okraj, tím nejlepším, co Vám mohu ze svých stylistických zkušeností předat. 
Každé z Vás ráda pomohu s VYLADĚNÍM OSOBNÍHO STYLU NA MÍRU - tzn. s lichotivým šatníkem, který zdůrazní charisma Vaší osobnosti a skvěle podpoří ladnost Vašich křivek.
Mám pro Vás připravena perfektní pracovní skripta - osobní vzorníky - podpůrné projekční kresby - stylistické fotografie - jmenný seznam prodejců kvalitní stylové módy ... 
Nepovedu žádné všeobecné uspávací řeči . Nebudu chodit kolem "horké kaše". 
Stylistický seminář SMĚŘUJE K JASNÉMU CÍLI: v závěru budete držet v ruce svůj KOMPLETNÍ NÁVRH OSOBNÍHO STYLU.
--------------
 
Koncepce celého stylistického dne vypadá takto :
  
"STEP BY STEP" VÁS POVEDU TVORBOU VAŠEHO VLASTNÍHO, STYLOVÉHO ŠATNÍKU. STANU SE VAŠÍM OSOBNÍM IMAGE KOUČEM. SPOLEČNĚ VYTVOŘÍME VÁŠ OSOBNÍ ODĚVNÍ PROJEKT, NA KTERÝ BUDETE PO PRÁVU HRDÉ. HRAVĚ TO ZVLÁDNEME, UVIDÍTE :-))!  
Protože každá z Vás má svůj VLASTNÍ vkus - VLASTNÍ názor - VLASTNÍ životní styl a priority...a to vše v globálu utváří VAŠI NEZAMĚNITELNOU OSOBNOST, 
budeme pracovat na tom, aby se, právě ona, svobodně, v celé své kráse promítla navenek, do VAŠEHO CHARISMATICKÉHO, STYLOVÉHO ŠATNÍKU. 
To je priorita celého sobotního semináře.
Takže, co Vás v průběhu soboty čeká:     
1) Nejdříve si vysvětlíme, co charakterizuje 12 ZÁKLADNÍCH ODĚVNÍCH STYLŮ...a VYLUČOVACÍ METODOU dojdeme hravě k tomu, KTERÝ STYL JE VAŠEMU SMÝŠLENÍ NEJBLIŽŠÍ .
   Každá z 12-ti základních stylistik má své charakteristické rysy, které ji nápadně odlišují od ostatních oděvních skupin. My si v praxi ukážeme, nejen jak jednotlivé    styly vypadají, ale především Vám vysvětlím, jak dojít k stylovému souladu- tzn. ke kombinacím, které s Vámi rezonují a neprotiřečí vyzařování Vaší osobnosti.
2) Naučím Vás, JAK KREATIVNĚ STYLIZOVAT VLASTNÍ ODĚV a DOPLŇKY= ukážu Vám, jak můžete skvěle KOMBINOVAT a VRSTVIT SVŮJ VLASTNÍ, NEZAMĚNITELNÝ STYL....
3) V části věnované KOREKCI POSTAVY ODĚVEM a DOPLŇKY Vám prozradím, JAKÉ střihy, materiály a barvy LICHOTÍ PRÁVĚ VAŠÍ POSTAVĚ. V žádném případě si nebudeme dělit    typy postav na hrušky, jablka, rovné tvary...S těmito univerzálními poučkami bychom daleko nedošli. Na korekci půjdeme zcela jinak, mnohem sofistikovaněji = přes pravidla zlatého řezu, zákony optiky,  mocná tajemství iluze...
   Díky tomu, budete schopny nakupovat jako profesionální stylista. Mé asistenční nákupy již nebudete potřebovat :-)). Naopak, budete to vy, kdo bude umět poradit své dobré kamarádce, dceři, manželovi, své mamince... Zkrátka, při nákupech již nikdy nešlápnete vedle. Ukážu vám v praxi, jak ještě před tím, než vejdete do kabinky, na oděvech jasně uvidíte jestli Vám vůbec stojí za svlékání, či nikoli.  
4) JAKÉ BARVY JSOU VAŠE OSOBNÍ,jaké odstíny a jaké barevné kombinace projasní Váš obličej, které barvy rozzáří Vaše oči a nechají vyznít VÁŠ CELKOVÝ PŮVAB...
   Nečeká Vás žádné knižní dělení : jaro- léto- podzim- zima. Profesionální BAREVNÁ ANALÝZA PRACUJE minimálně s 12-ti základními barevnými skupinami. 
   Právě to je tajemství skutečné barevné harmonie. MŮŽETE SI BÝT JISTY, ŽE, V TAKOVÉM OBLEČENÍ, BUDETE VYZAŘOVAT VELKÉ OSOBITÉ KOUZLO a budete sklízet zasloužené lichotky svého okolí. 
 
Jelikož se sejdeme V MINI SKUPINCE, budu mít čas, se každé z Vás věnovat:-)).                        
Domů si každá odnesete svou PRACOVNÍ STYLISTICKOU SLOŽKU,   jejímž obsahem bude Váš 
OSOBNÍ STYLISTICKÝ ODĚVNÍ PROJEKT NA MÍRU ! 

Určitě Vás zajímá: KDY, KDE a ZA KOLIK...takže:
DATUM : sobota 11.května 2019
ČAS: 9.00-17.00 hodin / 13.00-14.00 pauza na oběd (ať neprotahujeme zbytečně pauzu, doporučuji vydatnou svačinu s sebou/ o pitný režim se Vám rádi postaráme).
MÍSTO: SVĚT PROMĚN s.r.o., 30.dubna 6, Ostrava 1
CENA SEMINÁŘE pro nové klienty : 2. 660,- Kč  / V CENĚ pracovní skripta + nový vzorník Vašich osobních barev
CENA SEMINÁŘE pro stálé klienty : 1.999,-Kč / 25% sleva / V CENĚ pracovní skripta + nový vzorník Vašich osobních barev
REZERVAČNÍ OBJEDNÁVKY : studio.vizaz@volny.cz  
KONTAKTNÍ OSOBA : Martin Matys / info mob. 603 822 995 
Prosíme, využijte e-mailu, neposílejte své rezervace SMS. Děkujeme za pochopení.
PS. S ohledem na mini kapacitu semináře, se svou rezervací příliš neotálejte :-)). 

Jelikož zásadní prioritou celé akce je její NADSTANDARDNÍ KVALITA, pořádáme ji VÝHRADNĚ PRO MINI SKUPINKU - MAX.6 OSOB. 
Protože jsme si velmi dobře vědomi hodnoty Vašeho drahocenného času, celý seminář pro Vás máme do detailu připravený tak, aby měl velmi rychlý spád a vše, co se o sobě...a svém stylu dozvíte, Vám do sebe logicky perfektně zapadalo. Věřím že oceníte jeho jednoduchou, výborně zapamatovatelnou podobu.
Na vše půjdeme přímočaře. Žádné kličky a zdržování. Proto Vám mohu garantovat, že za jediný den dojdeme k VAŠEMU VYSNĚNÉMU, OSOBNÍMU, CHARISMATICKÉMU STYLU . 
Váš pravý osobitý styl je ten, který Vám dělá radost, cítíte se v něm skvěle, svobodně... a přitom Vás v žádné společenské, ani běžné denní příležitosti nezradí.

Možná Vás bude zajímat i to, že SOBOTNÍ SEMINÁŘ "STYLING EXPRES" obsahuje všechny stylistické části, které běžně poskytuji klientům v individuálních konzultacích : 
1) STYL ODÍVÁNÍ, 2) KOREKCE POSTAVY ODĚVEM A DOPLŇKY, 3) zcela nová expres  ANALÝZA OSOBNÍHO BAREVNÉHO TYPU
Tyto 3, klientům individuálně poskytované služby, vycházejí celkem na 11.800,-Kč...takže, se dá říci, 
že díky STYLING EXPRESU, "ušetříte" na obměnu svého šatníku cca 9.000,-Kč:-))...a věřte, že nepřijdete o nic, co bych Vám poskytla při individuálním image poradenství. 
Rozdíl je v tom, že během individuální poradny klientce sama navrhuji stylistiku na míru a vytvářím pro ni sama STYLISTICKÝ ODĚVNÍ PROJEKT NA MÍRU. 
Má zákaznice je v roli klienta "pozorovatele".
Vy, jakožto účastnice STYLISTICKÉHO SEMINÁŘE, se stáváte AKTIVNÍMI SPOLUTVŮRCI VLASTNÍHO ŠATNÍKU,... na což také budete ve finále patřičně hrdé :-)).
 
Pokud patříte k těm, které u mě, před mnoha léty, některou ze služeb poradny oděvního stylu absolvovaly, tak právě Vám vřele doporučuji zažít si ji v této nové,
svěží, kreativní podobě. Věřím, že budete velmi mile překvapeny, kam se posunou Vaše obzory vnímání vlastního stylu a módy. 

Pokud jste se již rozhodly, že se u nás SOBOTNÍM STYLISTICKÝM SEMINÁŘEM odměníte, 
s radostí se Vám stanu průvodcem na cestě k Vašemu novému, svěžímu osobitému stylu.
  
Těším se na viděnou :-))
za celý SVĚT PROMĚN s.r.o. 
Vaše stylistka Hana Mária Matysová EXPRES PROMĚNA = mini proměnaToužíte po změně , ovšem máte napjatý rozpočet? 

Právě pro Vás je připravena tato nabídka : 
expres ústní poradna a následná kompletní REALIZACE NOVÉHO ÚČESU.
V rámci této mini proměny Vám v závěru také LEHCE POUPRAVÍME LÍČENÍ. 
Pro srovnání výsledného efektu, obdržíte 1 fotografii PŘED a PO proměně.
Ztvárnění této EXPRES PROMĚNY  je limitováno časem, který Vám můžeme věnovat.
 
Od poradny, po kompletní realizaci, celou Vaši EXPRES PROMĚNU ztvárňuje známá televizní vizážistka a stylistka Hana Mária Matysová.

Akční cena:  3. 990,- Kč /  časová náročnost max. 3,5 hod.

Běžná cena:   4.600,- Kč


VELMI VÝHODNÁ NABÍDKA :
Pokud se v průběhu Vaší proměny rozhodnete, stát se krásnou inspirací druhým ženám, / tzn. rozhodnete se, stát se jednou z " TVÁŘÍ NAŠEHO STUDIA" / a  tímto krokem nám umožníte, uveřejnit Vaši skvělou foto proměnu,  jako  poděkování Vám velmi rádi  věnujeme  2.090,- Kč v podobě skvělých image  služeb, poskytnutých dle balíčku o 1. třídu výše =  KLASIK PROMĚNA. Tzn. zaplatíte  pouze za EXPRES  PROMĚNU 3.900,- Kč  X  obdržíte KLASIK PROMĚNU za 5.990,- Kč :)).MINI = nový účesV ceně je individuelní konzultace nového účesu.  Hair-designer  navrhne  přímo pro Vaše vlasy, ideální barvy a verze slušivých střihů. Budete mile překvapeni, kolik možností máte. Teprve po důkladné konzultaci  zrealizujeme v kadeřnictví Váš nový účes. Poradíme s pečí o  vlasy  a předvede-me  Vám,   jak  vyzrát  na  styling.
V ceně = líčení bez návodu a foto před a po realizaci.


Cena : z 5 990,- Kč na 4 490,- Kč  /  časová náročnost cca. 4 hodiny. Mimořádná sleva od 01.03.2019 do 30.06.2019.

Pokud se rozhodnete stát se inspirací druhým a umožníte nám uveřejnit Vaši foto proměnu, jako poděkování Vám rádi poskytneme 10% slevu. :))
KLASIK = půldenní proměna imageOd poradny, až po kompletní realizaci, proměnu image ztvárňuje známá televizní vizážistka a stylistka Hana Mária Matysová.

V ceně klasické proměny image je :

1)KOMPLETNÍ REALIZACE NOVÉHO ÚČESU  Předchází jí  profesionální konzultace vlasového designera. , který zhodnotí, jaké máte  reálné možnosti.  Budete mile překvapeni, kolik variant máte,.  Dozvíte se,  jaké Vám sluší střihy vlasů,  jaké color  techniky  jsou pro Vás ty pravé  a  v jaké škále barev na vlasy máte možnost se pohybovat.- a kterým se naopak vyhnout. Teprve po důkladné konzultaci  a zvážení všech pro a proti se pustíme do realizace Vašeho nového účesu.  Určitě si najdeme  čas ,na to, poradit Vám i s péčí o Váš typ vlasů a v závěrečné fázi s profesionálními fintami k stylingu  Vašeho nového účesu.  Z poradny si odnesete podklady pro návrhy Vašich  střihových možností.../ podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Nový účes

2)ideální make-up / s výukou  před zrcadlem a kresleným návodem / podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Ideální make-up

3) profesionální portrétové  foto PŘED a PO  proměně.

Akční cena:  5 990,- Kč / časová náročnost min. 5 hodin

Běžná cena:   7 200,- Kč

Mimořádná sleva od 01.03.2019 do 30.06.2019.

VÝHODNÁ NABÍDKA: Pokud se v průběhu proměny rozhodnete, stát se krásnou inspirací druhým ženám, / tzn. rozhodnete se, stát se "TVÁŘÍ NAŠEHO STUDIA" / a tímto krokem nám umožníte uveřejnit Vaši skvělou foto proměnu,  jako poděkování Vám rádi poskytneme z  akční ceny ještě  10% slevu + skvělý kosmetický dárek :-)).
KOMFORT =celodenní proměna imageOd poradny, po kompletní realizaci, proměnu image ztvárňuje známá televizní vizážistka a stylistka Hana Mária Matysová.

V ceně je :

1)KOMPLETNÍ REALIZACE NOVÉHO ÚČESU  Předchází jí  profesionální konzultace vlasového designera. , který zhodnotí, jaké máte  reálné možnosti.  Budete mile překvapeni, kolik variant máte,.  Dozvíte se,  jaké Vám sluší střihy vlasů,  jaké color  techniky  jsou pro Vás ty pravé  a  v jaké škále barev na vlasy máte možnost se pohybovat.- a kterým se naopak vyhnout. Teprve po důkladné konzultaci  a zvážení všech pro a proti se pustíme do realizace Vašeho nového účesu.  Určitě si najdeme  čas ,na to, poradit Vám i s péčí o Váš typ vlasů a v závěrečné fázi s profesionálními fintami k stylingu  Vašeho nového účesu.  Z poradny si odnesete podklady pro návrhy Vašich  střihových možností.                                                                  podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Nový účes 

2)ideální make-up / s výukou  před zrcadlem a kresleným návodem- podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Ideální make-up

3) profesionální portrétové  foto PŘED a PO  proměně 

4)barvová typologie ( vč. vzorníku osobních barev) 

podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Barvová typologie

Akční cena:  8 500,- Kč / časová náročnost cca. 6,5 hodiny

Běžná cena: 10.100,- Kč

Mimořádná sleva od 01.03.2019 do 30.06.2019.. 

VÝHODNÁ NABÍDKA: Pokud se v průběhu proměny rozhodnete, stát se krásnou inspirací druhým ženám, / tzn. rozhodnete se, stát se "TVÁŘÍ NAŠEHO STUDIA" / a tímto krokem nám umožníte uveřejnit Vaši skvělou foto proměnu,  jako poděkování Vám rádi poskytneme z  akční ceny ještě  10% slevu + skvělý kosmetický dárek :-)).
EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměnaOd poradny, po kompletní realizaci, proměnu image ztvárňuje známá televizní vizážistka a stylistka Hana Mária Matysová.

 V ceně je:

1)KOMPLETNÍ REALIZACE NOVÉHO ÚČESU  Předchází jí  profesionální konzultace vlasového designera. , který zhodnotí, jaké máte  reálné možnosti.  Budete mile překvapeni, kolik variant máte,.  Dozvíte se,  jaké Vám sluší střihy vlasů,  jaké color  techniky  jsou pro Vás ty pravé  a  v jaké škále barev na vlasy máte možnost se pohybovat.- a kterým se naopak vyhnout. Teprve po důkladné konzultaci  a zvážení všech pro a proti se pustíme do realizace Vašeho nového účesu.  Určitě si najdeme  čas ,na to, poradit Vám i s péčí o Váš typ vlasů a v závěrečné fázi s profesionálními fintami k stylingu  Vašeho nového účesu.  Z poradny si odnesete podklady pro návrhy Vašich  střihových možností.                                                                  podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Nový účes 

2)ideální make-up / s výukou  před zrcadlem a kresleným návodem- podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Ideální make-up

3) profesionální portrétové  foto PŘED a PO  proměně.

 4) barvová typologie ( vč. osobních vzorkovnic)                     podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z-            Barvová typologie

  5) korekce postavy oděvem a doplňky                                   podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Korekce postavy oděvem  

.P.S. Aby jste si tuto luxusní službu patřičně užili,  rozkládáme ji , z důvodu časové náročnosti, do dvou, libovolně od sebe oddělených dnů.

 Akční cena:  12 990,- Kč / časová náročnost  min. 10,5 hodiny

 Běžná cena: 15.000,- Kč

Mimořádná sleva od 01.03.2019 do 30.06.2019.

VÝHODNÁ NABÍDKA: Pokud se v průběhu proměny rozhodnete, stát se krásnou inspirací druhým ženám, / tzn. rozhodnete se, stát se "TVÁŘÍ NAŠEHO STUDIA" / a tímto krokem nám umožníte uveřejnit Vaši skvělou foto proměnu, jako poděkování Vám rádi poskytneme z  akční ceny ještě  10% slevu + skvělý kosmetický dárek :-)).
ON-LINE PORADNAIdeální pro klienty, kteří jsou z dálky. Nechcete-li ztrácet čas a postačí-li Vám poradenská část bez realizace, můžete využít tuto poradnu on-line, která zahrnuje všechna témata uvedená na našich webových stranách. Poradna probíhá přes skype, včetně obrazového připojení. Tuto službu je možné objednat si přes email nebo telefonicky. Dle rozsahu služeb cena za 1 hodinu konzultace je 800,- až 1 000,- Kč. Minimální doba je 30 minut.
DÁRKOVÉ POUKAZY PRO VAŠE BLÍZKÉRádi Vám vystavíme dárkové poukazy pro Vaše blízké. Můžete si vybrat ze široké nabídky služeb a my Vám vystavíme ojedinělý dárkový poukaz i s Vašim osobním věnováním. Dárkový poukaz obdarovanému zůstává. Je možné také vystavit poukaz na volný vstup k nám do studia, dárce poukazu si sám vybere ze široké nabídky. Poukaz Vám vystavíme na počkání.
Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.