Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

PRAVDA O KOSMETICE Nenechte si ujít skvělý seminář

s Hanou Márií Matysovou, cena 1 990,- Kč......více zde

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna 3 990,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 8 500,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 12 990,- Kč ...více zde

PRAVDA O KOSMETICE Nenechte si ujít skvělý seminářPozvánka na „výživný“ seminář o účincích kosmetiky, o jejich funkčních složkách, o top aktivních látkách...ale také o škodlivinách, podvodných kosmetických praktikách a lživých reklamách... 
Protože se ráda dělím o zkušenosti z praxe, vznikl tenhle projekt pro „chytré horákyně“. Nemusíte chtít „vyrábět“ žádnou kosmetiku, můžete "pouze" vylepšovat to, co kupujete. NEBOJTE SE SLOŽITOSTÍ, žádné Vás nečekají:-)). Jednodušeji to už nejde. Ocitnete se v kosmetickém ráji. Péče o tělo Vás bude bavit, budete jí opravdu rozumět, budete vědět, co použít na jaký problém, v jaké koncentraci co funguje, co do čeho přikápnout, na co si dát pozor … Čeká Vás den napěchovaný spoustou skvělých rad. Prozradím Vám, jak lze účinně, bezpečně a přitom zcela jednoduše pečovat o pleť, vlasy, nehty a pokožku celého těla. Osaháte si „na živo“ mé nejoblíbenější kosmetické "poklady". Zaměříme se především na působení jednotlivých aktivních látek, díky kterým si můžete sami, doslova v okamžiku, vylepšit svůj stávající kosmetický arsenál. Mým cílem je, naučit Vás, jak a čím můžete ( bez velkých nákladů ) posunout svou kosmetickou péči na vyšší level. Předám Vám to nej z mého „profi receptáře“. Budeme si povídat o tom, jak a čím lze omladit pleť, odstranit otoky víček, zklidnit zarudlou pokožku, zlepšit přírodními surovinami stav akné, ekzémů a jiných dermo trápení... Budete vědět, jak a čím pomoci unaveným očím, jak zmírnit otoky a tmavé kruhy očního okolí, zobjemnit rty, šetrně zesvětlit pigmentové skvrny, přirozeně stimulovat k růstu řasy, posílit  nehty... Prozradím Vám, jak a čím lze postupně proměnit zubožené vlasy ve vitální hřívu... vyjde nám také čas popovídat si o detoxikačních kosmetických látkách...o hojivých účincích aromaterapeutických silic... Přesto, že se budeme celý seminář pohybovat výhradně ve vysoce nadstandardní kvalitě kosmetické péče, budete mile překvapeni z cenové dostupnosti "vylepšovadel". Otevřu Vám oči. Při výběru kosmetiky již nikdy nenaletíte úchvatným krabičkám skrývajícím (dle výrobce) to, bez čeho nemůžete žít. Budete imunní vůči různým zaručeným dermo-kosmetickým a neuro-kosmetickým pokrokovým technologiím... Nebojte, nehodlám Vás lámat na koupi žádné kosmetiky, nelobuji za žádnou značku. Důvod je prostý: 1) ve většině produktů je velmi mizerné % zastoupení účinných složek...a navíc přítomnost zdraví škodlivých látek
2) kosmetika, která je účinkem uspokojivá a neohrožuje na zdraví, je (dle mého názoru) předražená...nebo pokud je za slušnou cenu, nemá dostatečné koncentrace účinných složek. 
Na trhu zkrátka chybí přímá úměra cena x kvalita. Proto si (více jak 15 let) připravuji ...nebo alespoň vylepšuji kosmetiku o aktivní látky sama. Pokud chcete, naučím i Vás, jak lze efektivně a zcela jednoduše používat jednotlivé účinné složky a holistické směsi ve prospěch pokožky. Tímto směrem vedu celý seminář. Nebudu mrhat Vaší energií a drahocenným časem výrobou složité kosmetiky. Buďte v klidu...i já žiji v poklusu. Dávám přednost velmi jednoduché přírodní péči prováděné funkčními "věcmi". Vše o čem budeme hovořit má hlavu a patu. Vše je dostupné, rychle použitelné, efektivní a účinné. Myslím si, že své těžce vydělané peníze můžete utrácet zcela jinak, než za rádoby "kouzelné" kosmetické výrobky. 
Za roky prožité ve vizážistické, kosmetické a kadeřnické branži jsem zcela vystřízlivěla. Znám dobře reklamní taktiky výrobců kosmetiky, dermo-kosmetiky, tzv. "přírodní" kosmetiky ... mám přehled o účincích jednotlivých aktivních látek a jejich cenách. Proto, když studuji obsah produktů a hodnotím kvalitu x cenu, často nevím, jestli se mám smát nebo plakat. Kosmetický průmysl je zkrátka velmi rafinovaně nastavený byznys plný úchvatné reklamy, fantastických obalů s mizerným obsahem, psychologických slovních hříček manipulujících s myslí důvěřivých spotřebitelů. 
Pokud si také Vy nerady necháváte věšet bulíky na nos, chcete kosmetice rozumět  a dopřávat své pokožce konečně to, co si zaslouží, přijďte. Věřím, že budete nadšeni ze svobody, kterou v kosmetické péči o tělo objevíte. 
Těším se na smysluplně prožitou zimní sobotu s Vámi. Za SVĚT PROMĚN Hana Mária Matysová.
CENA SEMINÁŘE :1.990,- Kč / pro stálé klienty sleva - 10 % =  1.790,- Kč. Individuální přístup a čas na dotazy zaručen/ maximální kapacita semináře je 6 osob.
DATUM KONÁNÍ : sobota 25. ledna 2020 / začátek 09.00-12.30 hod. - pauza - 13.30-17.00 hodin
Závazné objednávky zasílejte na e-mail: studio.vizaz@volny.cz.EXPRES PROMĚNA = mini proměnaToužíte po změně , ovšem máte napjatý rozpočet? 

Právě pro Vás je připravena tato nabídka : 
expres ústní poradna a následná kompletní REALIZACE NOVÉHO ÚČESU.
V rámci této mini proměny Vám v závěru také LEHCE POUPRAVÍME LÍČENÍ. 
Pro srovnání výsledného efektu, obdržíte 1 fotografii PŘED a PO proměně.
Ztvárnění této EXPRES PROMĚNY  je limitováno časem, který Vám můžeme věnovat.
 
Od poradny, po kompletní realizaci, celou Vaši EXPRES PROMĚNU ztvárňuje známá televizní vizážistka a stylistka Hana Mária Matysová.

Akční cena:  3. 990,- Kč /  časová náročnost max. 3,5 hod.

Běžná cena:   4.600,- Kč


VELMI VÝHODNÁ NABÍDKA :
Pokud se v průběhu Vaší proměny rozhodnete, stát se krásnou inspirací druhým ženám, / tzn. rozhodnete se, stát se jednou z " TVÁŘÍ NAŠEHO STUDIA" / a  tímto krokem nám umožníte, uveřejnit Vaši skvělou foto proměnu,  jako  poděkování Vám velmi rádi  věnujeme  2.090,- Kč v podobě skvělých image  služeb, poskytnutých dle balíčku o 1. třídu výše =  KLASIK PROMĚNA. Tzn. zaplatíte  pouze za EXPRES  PROMĚNU 3.900,- Kč  X  obdržíte KLASIK PROMĚNU za 5.990,- Kč :)).MINI = nový účesV ceně je individuelní konzultace nového účesu.  Hair-designer  navrhne  přímo pro Vaše vlasy, ideální barvy a verze slušivých střihů. Budete mile překvapeni, kolik možností máte. Teprve po důkladné konzultaci  zrealizujeme v kadeřnictví Váš nový účes. Poradíme s pečí o  vlasy  a předvede-me  Vám,   jak  vyzrát  na  styling.
V ceně = líčení bez návodu a foto před a po realizaci.


Cena : z 5 990,- Kč na 4 490,- Kč  /  časová náročnost cca. 4 hodiny. Mimořádná sleva od 01.10.2019 do 31.12.2019.

Pokud se rozhodnete stát se inspirací druhým a umožníte nám uveřejnit Vaši foto proměnu, jako poděkování Vám rádi poskytneme 10% slevu. :))
KLASIK = půldenní proměna imageOd poradny, až po kompletní realizaci, proměnu image ztvárňuje známá televizní vizážistka a stylistka Hana Mária Matysová.

V ceně klasické proměny image je :

1)KOMPLETNÍ REALIZACE NOVÉHO ÚČESU  Předchází jí  profesionální konzultace vlasového designera. , který zhodnotí, jaké máte  reálné možnosti.  Budete mile překvapeni, kolik variant máte,.  Dozvíte se,  jaké Vám sluší střihy vlasů,  jaké color  techniky  jsou pro Vás ty pravé  a  v jaké škále barev na vlasy máte možnost se pohybovat.- a kterým se naopak vyhnout. Teprve po důkladné konzultaci  a zvážení všech pro a proti se pustíme do realizace Vašeho nového účesu.  Určitě si najdeme  čas ,na to, poradit Vám i s péčí o Váš typ vlasů a v závěrečné fázi s profesionálními fintami k stylingu  Vašeho nového účesu.  Z poradny si odnesete podklady pro návrhy Vašich  střihových možností.../ podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Nový účes

2)ideální make-up / s výukou  před zrcadlem a kresleným návodem / podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Ideální make-up

3) profesionální portrétové  foto PŘED a PO  proměně.

Akční cena:  5 990,- Kč / časová náročnost min. 5 hodin

Běžná cena:   7 200,- Kč

Mimořádná sleva od 01.10.2019 do 31.12.2019.

VÝHODNÁ NABÍDKA: Pokud se v průběhu proměny rozhodnete, stát se krásnou inspirací druhým ženám, / tzn. rozhodnete se, stát se "TVÁŘÍ NAŠEHO STUDIA" / a tímto krokem nám umožníte uveřejnit Vaši skvělou foto proměnu,  jako poděkování Vám rádi poskytneme z  akční ceny ještě  10% slevu + skvělý kosmetický dárek :-)).
KOMFORT =celodenní proměna imageOd poradny, po kompletní realizaci, proměnu image ztvárňuje známá televizní vizážistka a stylistka Hana Mária Matysová.

V ceně je :

1)KOMPLETNÍ REALIZACE NOVÉHO ÚČESU  Předchází jí  profesionální konzultace vlasového designera. , který zhodnotí, jaké máte  reálné možnosti.  Budete mile překvapeni, kolik variant máte,.  Dozvíte se,  jaké Vám sluší střihy vlasů,  jaké color  techniky  jsou pro Vás ty pravé  a  v jaké škále barev na vlasy máte možnost se pohybovat.- a kterým se naopak vyhnout. Teprve po důkladné konzultaci  a zvážení všech pro a proti se pustíme do realizace Vašeho nového účesu.  Určitě si najdeme  čas ,na to, poradit Vám i s péčí o Váš typ vlasů a v závěrečné fázi s profesionálními fintami k stylingu  Vašeho nového účesu.  Z poradny si odnesete podklady pro návrhy Vašich  střihových možností.                                                                  podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Nový účes 

2)ideální make-up / s výukou  před zrcadlem a kresleným návodem- podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Ideální make-up

3) profesionální portrétové  foto PŘED a PO  proměně 

4)barvová typologie ( vč. vzorníku osobních barev) 

podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Barvová typologie

Akční cena:  8 500,- Kč / časová náročnost cca. 6,5 hodiny

Běžná cena: 10.100,- Kč

Mimořádná sleva od 01.10.2019 do 31.12.2019.

VÝHODNÁ NABÍDKA: Pokud se v průběhu proměny rozhodnete, stát se krásnou inspirací druhým ženám, / tzn. rozhodnete se, stát se "TVÁŘÍ NAŠEHO STUDIA" / a tímto krokem nám umožníte uveřejnit Vaši skvělou foto proměnu,  jako poděkování Vám rádi poskytneme z  akční ceny ještě  10% slevu + skvělý kosmetický dárek :-)).
EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměnaOd poradny, po kompletní realizaci, proměnu image ztvárňuje známá televizní vizážistka a stylistka Hana Mária Matysová.

 V ceně je:

1)KOMPLETNÍ REALIZACE NOVÉHO ÚČESU  Předchází jí  profesionální konzultace vlasového designera. , který zhodnotí, jaké máte  reálné možnosti.  Budete mile překvapeni, kolik variant máte,.  Dozvíte se,  jaké Vám sluší střihy vlasů,  jaké color  techniky  jsou pro Vás ty pravé  a  v jaké škále barev na vlasy máte možnost se pohybovat.- a kterým se naopak vyhnout. Teprve po důkladné konzultaci  a zvážení všech pro a proti se pustíme do realizace Vašeho nového účesu.  Určitě si najdeme  čas ,na to, poradit Vám i s péčí o Váš typ vlasů a v závěrečné fázi s profesionálními fintami k stylingu  Vašeho nového účesu.  Z poradny si odnesete podklady pro návrhy Vašich  střihových možností.                                                                  podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Nový účes 

2)ideální make-up / s výukou  před zrcadlem a kresleným návodem- podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Ideální make-up

3) profesionální portrétové  foto PŘED a PO  proměně.

 4) barvová typologie ( vč. osobních vzorkovnic)                     podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z-            Barvová typologie

  5) korekce postavy oděvem a doplňky                                   podrobnosti najdete na : naše služby- Proměny image od A do Z- Korekce postavy oděvem  

.P.S. Aby jste si tuto luxusní službu patřičně užili,  rozkládáme ji , z důvodu časové náročnosti, do dvou, libovolně od sebe oddělených dnů.

 Akční cena:  12 990,- Kč / časová náročnost  min. 10,5 hodiny

 Běžná cena: 15.000,- Kč

Mimořádná sleva od 01.10.2019 do 31.12.2019.

VÝHODNÁ NABÍDKA: Pokud se v průběhu proměny rozhodnete, stát se krásnou inspirací druhým ženám, / tzn. rozhodnete se, stát se "TVÁŘÍ NAŠEHO STUDIA" / a tímto krokem nám umožníte uveřejnit Vaši skvělou foto proměnu, jako poděkování Vám rádi poskytneme z  akční ceny ještě  10% slevu + skvělý kosmetický dárek :-)).
ON-LINE PORADNAIdeální pro klienty, kteří jsou z dálky. Nechcete-li ztrácet čas a postačí-li Vám poradenská část bez realizace, můžete využít tuto poradnu on-line, která zahrnuje všechna témata uvedená na našich webových stranách. Poradna probíhá přes skype, včetně obrazového připojení. Tuto službu je možné objednat si přes email nebo telefonicky. Dle rozsahu služeb cena za 1 hodinu konzultace je 800,- až 1 000,- Kč. Minimální doba je 30 minut.
DÁRKOVÉ POUKAZY PRO VAŠE BLÍZKÉRádi Vám vystavíme dárkové poukazy pro Vaše blízké. Můžete si vybrat ze široké nabídky služeb a my Vám vystavíme ojedinělý dárkový poukaz i s Vašim osobním věnováním. Dárkový poukaz obdarovanému zůstává. Je možné také vystavit poukaz na volný vstup k nám do studia, dárce poukazu si sám vybere ze široké nabídky. Poukaz Vám vystavíme na počkání.
Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži doslova miluji. Za celých 22 let v oboru image poradenství, jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost.

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
+420 733 184 385
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.