Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = mini proměna

Proměna již od 2 900,- Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 6 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 9 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 14 990,- Kč ...více zde

PRAVDA O KOSMETICE Nenechte si ujít skvělý seminář


PRAVDA O KOSMETICE Nenechte si ujít skvělý seminář

Pozvánka na „výživný“ seminář o účincích kosmetiky, o jejich funkčních složkách, o top aktivních látkách...ale také o škodlivinách, podvodných kosmetických praktikách a lživých reklamách... 
Protože se ráda dělím o zkušenosti z praxe, vznikl tenhle projekt pro „chytré horákyně“. Nemusíte chtít „vyrábět“ žádnou kosmetiku, můžete "pouze" vylepšovat to, co kupujete. NEBOJTE SE SLOŽITOSTÍ, žádné Vás nečekají:-)). Jednodušeji to už nejde. Ocitnete se v kosmetickém ráji. Péče o tělo Vás bude bavit, budete jí opravdu rozumět, budete vědět, co použít na jaký problém, v jaké koncentraci co funguje, co do čeho přikápnout, na co si dát pozor … Čeká Vás den napěchovaný spoustou skvělých rad. Prozradím Vám, jak lze účinně, bezpečně a přitom zcela jednoduše pečovat o pleť, vlasy, nehty a pokožku celého těla. Osaháte si „na živo“ mé nejoblíbenější kosmetické "poklady". Zaměříme se především na působení jednotlivých aktivních látek, díky kterým si můžete sami, doslova v okamžiku, vylepšit svůj stávající kosmetický arsenál. Mým cílem je, naučit Vás, jak a čím můžete ( bez velkých nákladů ) posunout svou kosmetickou péči na vyšší level. Předám Vám to nej z mého „profi receptáře“. Budeme si povídat o tom, jak a čím lze omladit pleť, odstranit otoky víček, zklidnit zarudlou pokožku, zlepšit přírodními surovinami stav akné, ekzémů a jiných dermo trápení... Budete vědět, jak a čím pomoci unaveným očím, jak zmírnit otoky a tmavé kruhy očního okolí, zobjemnit rty, šetrně zesvětlit pigmentové skvrny, přirozeně stimulovat k růstu řasy, posílit  nehty... Prozradím Vám, jak a čím lze postupně proměnit zubožené vlasy ve vitální hřívu... vyjde nám také čas popovídat si o detoxikačních kosmetických látkách...o hojivých účincích aromaterapeutických silic... Přesto, že se budeme celý seminář pohybovat výhradně ve vysoce nadstandardní kvalitě kosmetické péče, budete mile překvapeni z cenové dostupnosti "vylepšovadel". Otevřu Vám oči. Při výběru kosmetiky již nikdy nenaletíte úchvatným krabičkám skrývajícím (dle výrobce) to, bez čeho nemůžete žít. Budete imunní vůči různým zaručeným dermo-kosmetickým a neuro-kosmetickým pokrokovým technologiím... Nebojte, nehodlám Vás lámat na koupi žádné kosmetiky, nelobuji za žádnou značku. Důvod je prostý: 1) ve většině produktů je velmi mizerné % zastoupení účinných složek...a navíc přítomnost zdraví škodlivých látek
2) kosmetika, která je účinkem uspokojivá a neohrožuje na zdraví, je (dle mého názoru) předražená...nebo pokud je za slušnou cenu, nemá dostatečné koncentrace účinných složek. 
Na trhu zkrátka chybí přímá úměra cena x kvalita. Proto si (více jak 15 let) připravuji ...nebo alespoň vylepšuji kosmetiku o aktivní látky sama. Pokud chcete, naučím i Vás, jak lze efektivně a zcela jednoduše používat jednotlivé účinné složky a holistické směsi ve prospěch pokožky. Tímto směrem vedu celý seminář. Nebudu mrhat Vaší energií a drahocenným časem výrobou složité kosmetiky. Buďte v klidu...i já žiji v poklusu. Dávám přednost velmi jednoduché přírodní péči prováděné funkčními "věcmi". Vše o čem budeme hovořit má hlavu a patu. Vše je dostupné, rychle použitelné, efektivní a účinné. Myslím si, že své těžce vydělané peníze můžete utrácet zcela jinak, než za rádoby "kouzelné" kosmetické výrobky. 
Za roky prožité ve vizážistické, kosmetické a kadeřnické branži jsem zcela vystřízlivěla. Znám dobře reklamní taktiky výrobců kosmetiky, dermo-kosmetiky, tzv. "přírodní" kosmetiky ... mám přehled o účincích jednotlivých aktivních látek a jejich cenách. Proto, když studuji obsah produktů a hodnotím kvalitu x cenu, často nevím, jestli se mám smát nebo plakat. Kosmetický průmysl je zkrátka velmi rafinovaně nastavený byznys plný úchvatné reklamy, fantastických obalů s mizerným obsahem, psychologických slovních hříček manipulujících s myslí důvěřivých spotřebitelů. 
Pokud si také Vy nerady necháváte věšet bulíky na nos, chcete kosmetice rozumět  a dopřávat své pokožce konečně to, co si zaslouží, přijďte. Věřím, že budete nadšeni ze svobody, kterou v kosmetické péči o tělo objevíte. 
Těším se na smysluplně prožitou zimní sobotu s Vámi. Za SVĚT PROMĚN Hana Mária Matysová.
CENA SEMINÁŘE :2 190,- Kč / pro stálé klienty sleva - 10 % =  1.970,- Kč. Individuální přístup a čas na dotazy zaručen/ kapacita semináře je 6 až 8 osob.
DATUM KONÁNÍ : sobota 21. března 2020 / začátek 09.00-12.30 hod. - pauza - 13.30-17.00 hodin
Závazné objednávky zasílejte na e-mail: studio.vizaz@volny.cz.

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.